Kategórie
 
 
 
 
 
Prečo máme len tieto formy ?

Ešte v roku 2011 sme začali predávať na Slovensku formy FAT DADDIOS z USA. V tej dobe bol distribučný sklad v Dánsku. Pre nás samozrejme extra drahé. Ale zvedavosť vyhrala a doviezli sme prvé kusy na Slovensko.

Boli to úplne iné formy - nový materíál - žiadne vyberateľné dno - žiadne ráfiky.  Získali si však renomé a kto ich raz skúsil - tak už chcel aj ďalšie rozmery a iné tvary. Hlavne cukrárenské výroby nás nútili objednávať aj iné rozmery a iné tvary.   Domáce cukrárky ale hlavne kvalitné cukrárne vymenili postupne staré formy za tieto naše pevné z USA.

Po čase prišli s týmito formami aj z bližšej firmy PME v Anglicku. Boli to tie isté formy ale lacnejšie a ľahšie dostupnejšie. Doplnili sme tak k okrúhlym aj štvorcové, potom prišli EXTRA hlboké. V roku 2018 sa zapáčili srdiečkové.  Skúsenosti a spätné informácie hovoria  že sme v roku 2011 urobili dobre a začali tieto formy predávať na Slovensku. 

 
 

forma SRDIEČKO profi - 25 cm

Kód produktu:HRT-25
Výrobca:PME, Anglicko
Forma na pečenie z kvalitného materiálu výška formy 7,50 cm

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 11,25 € bez DPH
13,50 € s DPH

Vynikajúca forma v základnom rozmere a hlbke. Nová kolekcia na srdiečkové torty. 

Známa a overená kvalita materiálu. Okrem klasických okrúhlych a elegantných extra hlbokých sú tu teraz aj srdiečkové formy v rôznych veľkostiach. 

Veľmi kvalitné spracovanie, hrubé steny - ozaj kvalitné formy, ktoré vám budú slúžiť dlho, dlho. Bez sopka efektu pri pečení, jednoduché vyklápanie hotovej torty z formy - už žiadne vyrezávanie z formy. Po preklopení vám korpus krásne vypadne z formy !!!

 Materiál - eloxovaný hliník - skvelé vlastnosti (viac informácii v článkoch v kategorii formy na pečenie)

Nesmie sa umývať v umývačke riadu !!

 
 

forma SRDIEČKO profi - 25 cm - slide 1

forma SRDIEČKO profi - 25 cm - slide 2

forma SRDIEČKO profi - 25 cm - slide 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia