Vlastný obrázok bez úpravy - marcipánová oblátka

 
 
HLAVNÁ STRÁNKA > Fotografia na oblátke > Vlastný obrázok bez úpravy - marcipánová oblátka
 

Vlastný obrázok bez úpravy - marcipánová oblátka

Foto jedlá oblátka s vlastnou fotografiou alebo obrázkom. Bez úprav. Všetky motívy Disney, rozprávky či seriály. Aj na krst, sväté príjmanie či výročie svadby. Proste čokoľvek podľa vašich predstáv.
Kód produktu:1508-VLOBR
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 3,00 € bez DPH
3,60 € s DPH
 
 

Cena zahrňa oblátku formát A4. Máme vlastnú tlačiareň, tlačíme obrázok na počkanie a posielame hneď. 

Dôležité zaslať námet, fotku mailom po odoslaní objednávky na internetovej stránke.  Príde vám na mail potvrdzujúci email s číslom objednávky a odporúčame potom odpovedať na tento mail, do prílohy mailu vložiť obrázky na tlač - aby sme mali pri obrázku aj číslo objednávky a vedeli obrázky správne priradiť.

Vo výnimočných prípadoch realizujte objednávku len samotným odoslaním foto na mailovú adresu natortu@natortu.sk  (nezabudnite na meno,adresu, tel. kontakt a iné poznámky)

Tlačíme len na marcipánové oblátky. Je to omnoho jednoduchšie dať na tortu, pevnejšie a krajšie. V iných eshopoch sa tieto oblátky nazývajú aj tlač na fondant alebo tlač na dekor papier. V princípe je to tenučká vrstva fondantu na folii, na ktorú vytlačíme farebný obrázok. 

POUŽITIE : pre jednoduchšie odobratie oblátky z fólie odporúčame ponechať oblátku 30 sekund v MRAZNIČKE a následne sa úplne ľahko folia od oblátky odlúpi. Následne položiť na potiahnutú tortu a po okrajoch stačí prilepiť jedlým  lepidlom, pipingelom. 

Pokiaľ plánujete okrúhlu tortu, uvedte to do poznámky aby sme orezali obrázok do kruhu !  Uvedte požadovaný rozmer oblátky v poznámke. Maximum je A4, alebo pri okrúhlych oblátkach šírka A4 (cca20 cm)

Vyhýbajte sa obrázkom s čiernym pozadím kde dochádza k horším výsledkom tlače.

ČASTÉ OTÁZKY : 

1. skladujte oblátku pri izbovej teplote, v tme a v uzatvorenom obale. Trvanlivosť je vždy viac ako 1 rok ale už po 3 mesiacoch stráca oblátka na kvalite a horšie sa s ňou pracuje. 

2. oblátky sú zabalené v pevnom obale, prepravou sa nepoškodia.

3. doručenie kurierom trvá 1 prac. deň, doručenie poštou cca 2-4 dni 

4. Oblátky sú bezlepkové.