Ako platiť kartou ONLINE

Kategórie
 
 
 
 
 

Platba kartou ONLINE


Chcete ušetriť a zjednodušiť si preberanie zásielky.

Od roku 2017 môžete na našej stránke uhradiť objednávku aj platobnou kartou ONLINE. Je to pohodlný a hlavne jednoduchší spôsob ako platiť za objednávku bankovým prevodom. 

Možno sa bojíte a možno len nevidíte tú výhodu 

Ak sa pozrieme, že veľká časť zákazníkov zaplatí za dobierku pri prevzatí balíka od kuriéra kartou, tak je to prvý veľký dôvod využívať ONLINE platbu kartou. Použitje tú istú kartu na úhradu tej istej sumy. Len navyše za to že platíte na terminály kurierskej spoločnosti je poplatok 1 EUR  - príplatok za dobierku. Ak by ste využili možnosť platby kartou ONLINE, bolo by poštovné lacnejšie. 
 
 
 
Ako zaplatiť KARTOU
Zvolte spôsob platby kartou ONLINE na stránke, kde si vyberáte spôsob dopravy a platby : Po dokončení a odoslaní objednávky sa vám zobrazí nová internetová stránka banky, kde zadáte údaje potrebné k realizácii 
ONLINE platby kartou.  Táto stránka je zabezpečná a ani my a nikto iný neuvidí čísla karty, ktoré zadáte. 


Na tejto stránke banky (Slovenská sporiteľna) teraz vidíte sumu objednávky, ktorá sa má zaplatiť. Bude automaticky doplnená a nedá sa zmeniť. Nemôže sa teda stať že zaplatíte menej alebo viac ako bola objednávka. 
Zadáte údaje z Vašej karty - celé číslo karty 
platnosť karty   - v roletke vyberiete mesiac a rok platnosti karty.   Tento údaj je na karte. 
Overovací kód - sú to 3 čísla na zadnej strane karty pri vašom podpise . NEZADÁVAJTE TU PIN z vašej karty. Ten sa pri ONLINE platbe nevyužíva 


Potvrdíte tlačítko ZAPLATIŤ . Na stránke sa zobrazí informácia o úspešnej úhrade. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
gtag('config', 'AW-1056394303');
Plná (Desktop) verzia