Platba kartou ONLINE

 
 
 

Platba kartou ONLINE


Chcete ušetriť a zjednodušiť si preberanie zásielky.

Od roku 2017 môžete na našej stránke uhradiť objednávku aj platobnou kartou ONLINE. Je to pohodlný a hlavne jednoduchší spôsob ako platiť za objednávku bankovým prevodom. 

Možno sa bojíte a možno len nevidíte tú výhodu 

Ak sa pozrieme, že veľká časť zákazníkov zaplatí za dobierku pri prevzatí balíka od kuriéra kartou, tak je to prvý veľký dôvod využívať ONLINE platbu kartou. Použitje tú istú kartu na úhradu tej istej sumy. Len navyše za to že platíte na terminály kurierskej spoločnosti je poplatok 1 EUR  - príplatok za dobierku. Ak by ste využili možnosť platby kartou ONLINE, bolo by poštovné lacnejšie.  2. Platba kartou ONLINE je bezpečná. Po skončení objednávky sa vám zobratí zabezpečená stránka banky. Vaše číslo karty a ostatné údaje my neuvidíme. Všetky citlivé dáta zadávate na stránke banky. Navyše väčšina bánk ma ešte navyše zabezpečovací prvok vo forme SMS správy pre potvrdenie platby. Skutočne sa robí maximum pre bezpečnosť každej transakcie 

3. Chcete ušetriť a platíte za balíček bankovým prevodom vopred ? Musíte tak zadávať dlhé IBAN číslo účtu, nepomýliť sa v sume či zadať VS - číslo objednávky ... Toľko rôznych vecí. Ak zaplatíte kartou ONLINE, tak rovnako ušetríte to 1 EUR na poštovnom.  Zaplatíte z toho istého účtu ako keby ste zadávali prevod. Len sa nemusíte báť či sa niekde nestane chyba.