Kategórie
 
 
 
 
 
Obrázok na torte

  

 
 

marc.oblátka - zajačik

Kód produktu:1508-313
Výrobca:Neuvedený
Jedlá oblátka

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 3,00 € bez DPH
3,60 € s DPH

Velkosť cca 20 cm priemer 

Rozmer je možné zmenšiť, maximum je ale priemer 20 cm. 

 

 

 
 
Bližšie informácie

Cena zahrňa oblátku formát A4. Využiteľná plocha na tlač vlastného obrázku je maximálne 26,5 cm x 20 cm.  

Ak plánujete štandartnú okrúhlu tortu, tak maximálny priemer je 20 cm. Menej sa dá. Viac už nie. 

Na stránke sú námety od našich zákazníkov, ktoré nám zaslali a tak si môžte uľahčiť výber. 

Ak ste sa rozhodli pre vlastný motív,  je nutné nám  zaslať námet, fotku mailom po odoslaní objednávky .Príde vám na mail potvrdzujúci email s číslom objednávky a odporúčame potom odpovedať na tento mail, do prílohy mailu vložiť obrázky na tlač - aby sme mali pri obrázku aj číslo objednávky a vedeli obrázky správne priradiť.


Vo výnimočných prípadoch realizujte objednávku len samotným odoslaním foto na mailovú adresu natortu@natortu.sk  (nezabudnite na meno,adresu, tel. kontakt a iné poznámky)
 

Predávame len marcipánové oblátky (tlač na fondant, dekor papier) . Je to omnoho jednoduchšie dať na tortu, pevnejšie a krajšie. V iných eshopoch sa tieto oblátky nazývajú aj tlač na fondant alebo tlač na dekor papier. V princípe je to tenučká vrstva fondantu na folii, na ktorú vytlačíme farebný obrázok. 

SKLADOVANIE : Na suchom a tmavom mieste, pri izbovej teplote. Nie v chladničke !! 

ZLOŽENIE : maltodextrín, zvlhčovadlo (E422), cukor (8%), voda, zahusťovadlá (E460i, E414, E415), dextróza, farbivo  (E171), emulzifikátory (E435, E471) E330), umelá aróma.
Farbivá použité pri tlači :  Glycerol (E422), konzervant (E202) ,kyselina citrónová (E330) Farbiva (E151, E122, E110, E102,E133.  AZO farbivá - E102,E110,E122 môžu mať nepriaznivý účinok na činnosť a pozornosť detí. 

POUŽITIE : pre jednoduchšie odobratie oblátky z fólie odporúčame ponechať oblátku 30 sekund v MRAZNIČKE a následne sa úplne ľahko folia od oblátky odlúpi.
Natrieť oplátku zospodu piping gelom, jedlým lepidlom alebo riedkym medom bez hrudiek. Položiť a pritlačiť na tortu. V prípade krémových tôrt je nutné oddeliť oplátku a krém vrstvou piping gelu či tenkou vrstvou poťahovky. Využite napríklad malé balenia 250g bielej hmoty z našej ponuky. 

Pokiaľ plánujete okrúhlu tortu, uvedte to do poznámky aby sme orezali obrázok do kruhu !  Uvedte požadovaný rozmer oblátky v poznámke. Maximum je A4, alebo pri okrúhlych oblátkach šírka A4 (cca20 cm)

Vyhýbajte sa obrázkom s čiernym pozadím kde dochádza k horším výsledkom tlače. Rovnako jednofarebným pozadiam. Pri tlači nestihne potom farba vsiaknuť do oplátky a môžu vzniknúť pásiky od valčekov tlačiarne. 

ČASTÉ OTÁZKY : 

1. skladujte oblátku pri izbovej teplote, v tme a v uzatvorenom obale. Trvanlivosť je vždy viac ako 1 rok ale už po 3 mesiacoch stráca oblátka na kvalite a horšie sa s ňou pracuje. 

2. oblátky sú zabalené v pevnom obale, prepravou sa nepoškodia.

3. doručenie kurierom trvá 1 prac. deň, doručenie poštou cca 2-4 dni . Uvedené platí pri objednávke prijatej do 12.00 hod . Doručenie poštou je lacnejšie - dod. lehota 2-4 dni. 

4. Oblátky sú bezlepkové. 
5. Použitie oplátky na krém - Výrobca odporúča použitie oplátky na potiahnutú tortu s fondantom. Podklad musí byť suchý, lebo oblátka si potom natiahne vodu a poškodia sa farby, resp. hrozí poškodenie povrchu oplátky, bubliny a podobne. Zákazníčky použili oplátku na čokoládové torty.Pri krémových je riešením použitie hmoty len čisto pod oplátkou na oddelenie vrstiev.  V krajnom prípade je možné použiť PIPING GEL alebo podobný gel (modecor gel) na oddelenie oplátky a krému. Alebo ponechanie ochrannej folie zo spodu oplátky (pri krájaní torty sa potom oplátka odoberie z torty)
 

 
 

marc.oblátka - zajačik - slide 1

marc.oblátka - zajačik - slide 2

marc.oblátka - zajačik - slide 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
gtag('config', 'AW-1056394303');
Plná (Desktop) verzia