Enchanted-cream® je Čarovný

Kategórie
 
 
 
 
 
Heslo nefunguje

 
 

Enchanted-cream® je Čarovný

 

Enchanted Cream®  - povedzme že ste ho ešte neskúsili. Nepoznáte ho. Ani ste netušili že také niečo na svete existuje. Nie je to nič tradičné, nejaký špecifický krém z európskej kuchyne. Je to novinka, nový typ krému a výrobca si k nemu dal aj ochrannú známku. Preto by sa mal vždy zobrazovať aj s tým ® . 

Takže - Enchanted je doslovnom preklade Začarovaný - ale skôr sa nám k tomu hodil preklad že je ten krém čarovný.  Na začiatku to bolo jedno malé balenie na skúšku. Krém si však v EÚ získal takú veľkú popularitu , že pribudli aj 4 kg, 10 kg balenia. Potom je tu aj čokoládová varianta . A napríklad mne osobne chutí najviac tá so zníženým obsahom cukru. Tam je 80 % menej cukru a tým pádom viac kvality a chuti. Ale je to samozrejme individuálne. Niekto proste miluje sladko sladkéé. 

Snehobiely - to je základ úspechu tohto krému. Nejde do  neho maslo a tak ostáva krásne biely. 

Jednoduchá príprava - stačí pridať vodu a mlieko. Alebo len vodu. Alebo len mlieko. Proste máte viac možností a samozrejme to má vplyv na výslednú chuť. 

Vanilková chuť -  Výsledok je v základe veľmi chutný. Ale rozhodne odporúčame sa pohnúť ďalej a pridať do krému vždy novú príchuť z našej ponuky . Je tam kvantum možností a určite je čas prekvapiť novými a novými chuťami. 

Farebný - Snehovobiela farba je úžasná. No občas je treba pripraviť farebnú narodeninovú tortu. Takže pridávame do krému ešte farbiva Funcolours. Zaniešame podľa potreby.  Čarovný krém to samozrejme neovplyvní a nezmení sa nič - len farba. 

Luxusné a špecifické doplnky -  Jedna z možností, ktorú výrobca odporúča skúsiť je príprava krému s lahodným  likérom. Odporúča sa  priedať maximálne  75 ml likéru na 200 ml vody /mlieka na 300 g zmesi.  Pripravíte tak skutočne netradičný krém. 

Uletené kombinácie -  experimentujte. Vyskúšajte tekutú časť receptúry  - vodu a mlieko - nahradiť čímkoľvek iným tekutým. Kľudne skúste jahodové mlieko. Alebo nahradte obyčajnú vodu za sódu. Áno - aj toto zvládne čarovný krém. A vďaka bublinkám bude úplne iný. A totálny úlet bude skúsiť ho s radlerom alebo pivom. Ale to už skutočne len na odvážne recepty . 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
gtag('config', 'AW-1056394303');
Plná (Desktop) verzia