Kategórie
 
 
 
 
 

Kakaové maslo 100%

Kód produktu:42290
Výrobca:FUNCAKES
kakaové maslo - náhrada za stužené tuky pri topení čokolády.

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 4,99 € bez DPH
5,99 € s DPH

FunCakes Cocoabutter Drops sú vyrobené zo 100% čistého kakaového masla. A v tom je ten hlavný rozdiel. Proste pravé kakaové maslo pre dokonalú chuť kvality.

Odolné aj vysokým teplotám.  Vhodné na výrobu čokolády alebo ako prísada do cukrárenských receptov . Rovnako ako v kuchyni je kakaové maslo vhodné aj v kozmetike na ochranu pleti. 

Ideálne na výrobu domácej čokolády .  Toto je kvalitné kakaové maslo, pridáte kvalitné kakao z našej ponuky a toľko práškového cukru, koľko uznáte za vhodné aby nebola čokoláda príliš horká . A zvyšok receptu (príchuť) už si upravíte podľa svojej chute. 

Nahradte nezdravý tuk, ktorým ste doteraz topili čokoládu touto kvalitnou a chutnou variantou. Keď zistíte ten rozdiel tak už na kakaové maslo nedáte dopustiť a všetký čokoládové polevy budú chutnejšie. Na polevu stačí 10-15 % k pomeru topenej čokolády

ZAFARBENIE ČOKOLÁDY - ztopte kakakové maslo, pridajte práškovú farbu RAINBOW DUST z našej ponuky. poriadne to rozmixujte s tyčovým mixérom aby sa farbivo zmiešalo s hmotou. Ak ste dosiahli požadovaný odtieň, tak pridajte do ztopenej čokolády. 

 

 

Balenie 200 g

Zloženie: kakaové maslo 

Skladovanie: medzi 16 ° C a 20 ° C, suché a v uzavretom obale.
 

 

 

 
 
FUNCAKES - veľké balenia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia