Buttercream - ako dlho vydrží ?

Kategórie
 
 
 
 
 
Heslo nefunguje

 
 

Buttercream - ako dlho vydrží ?

Ako dlho môžem bezpečne skladovať Buttercream ? 

Použili ste náš úžasný ButterCream na torte alebo ste s ním zdobili a dekorovali. A samozrejme sa vám zvýšil - veď kto už spotrebuje presne toľko koľko namiešal. Ale koľko teraz vydrží - bude fajn ešte aj na budúce použitie ? 

Výrobca Funcakes to zisťoval u odborníkova profesionálov . 

Ideme teda uskladniť buttercream. Prvé pravidlo je jasné. Treba ho skladovať v uzatvorenom obale. V uzavretom sáčku alebo zatvorenej dóze v chladničke. A čas skladovania závisí od viacerých faktorov. Neoporúča sa skladovať ho niekoľko dní. Dbajte na to , aby zvyšný krém nebol kontaminovaný aj inými potravinami. Chladnička musí byť samozrejme čistá a nesmú sa v nej nachádzať iné pokazené potraviny. Ide proste o správnu chuť a vôňu krému a je dôležíté aby pri uskladnení nenapáchol inými uskladnenými výrobkami vo vašej chladničke. 

Ideme do mrazničky ! 

Možno to niekoho prekvapí ale je fajn skladovať nespotrebovaný buttercream v mrazničke. Opakujeme to isté čo pri chladničke. Dobré uzavreté obaly aby krém nenapáchol. A čas skladovania ?? - 3 mesiace. Áno, optimum je spotrebovať ho do 3 mesiacov. Po vybratí z mrazničky ho  rozmrazte prirodzene , pri izbovej teplote. 

Čo sa deje po rozmrazení ? 

Buttercrem je z viacerých surovín a tie sa budú po rozmrazení topiť pri rôznej teplote. Ak by sa vám toto prihodilo ,tak nemusíte krém vyhadzovať. Je len nutné ho znovu vymiešať. Dajte ho do misky a misku do horúcej vody. Postupne ho premiešajte. Hotovo. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
gtag('config', 'AW-1056394303');
Plná (Desktop) verzia